
Etter en omfattende anbudsprosess ble Avento AS valgt som ny leverandør til Enova sine nye nettsider.
Nettsiden www.enova.no ble lansert i slutten av mars 2012 etter en vellykket prosjektprosess. Iløpet av 2012 vil også andre nettsider under Enova-paraplyen lanseres på Avento sin plattform Avento CMS.
Om Enova
Enova SF er et statlig foretak og ble etablert av Stortinget i 2001 for å få fart på energiomleggingen i Norge. Enova eies av Olje- og energidepartementet.
Enova sitt formål er å drive fram en miljøvennlig omlegging av energibruk og energiproduksjon i Norge. Deres oppdrag er å skape varige endringer i tilbud og etterspørsel etter effektive og fornybare energiløsninger. www.enova.no vil være en svært viktig kommunikasjonskanal for Enova i deres arbeid for en mer miljøvennlig energibruk i Norge.
Ta en titt på de nye nettsidene under www.enova.no